Ons Salesteam

Yves F.

Verkoop Frankrijk

yves@donck.be

051/23 24 05

Geert V.

Verkoop UK

geert@donck.be

051/23 24 00

Christophe S.

Verkoop Frankrijk

christophe@donck.be

051/24 43 95

Claude L.

Verkoop Frankrijk

claude@donck.be

051/23 24 06

Sebastiaan D.

Verkoop Frankrijk

sebastiaan@donck.be

051/23 24 02

Nancy D.

Verkoop Frankrijk

nancy@donck.be

051/23 24 02

Magali K.

Verkoop Frankrijk

magali@donck.be

051/23 24 45

Wim H.

Verkoop Duitsland & Zuid-Europa

wim@donck.be

Aarzel niet om onze webshop uit te proberen. Hierop bestelt u heel snel en eenvoudig.

De Azalea, één van de belangrijkste Belgische sierteeltproducten in eigen beheer.