Ons team

Amy Kools

CONTAINER BEHEER - ADMINISTRATIE

amy@donck.be

Norailis Alberto-Dorothea

ADMINISTRATIE Nederland

Norailis@donck.nl

Luc Van Berkel

AANKOOP Nederland

luc@donck.nl

Sarah Seynaeve

AANKOOP TOEGEVOEGDE WAARDE - VERKOOP BE

sarah@donck.be

Nico Cardoen

IT

nico@donck.be

Roger Mureau

AANKOOP Nederland

roger@donck.nl

Steef Schrijber

AANKOOP Nederland

steef@donck.nl

Patrick Vandenberghe

AANKOOP TOEGEVOEGDE WAARDE - VERKOOP BE

 

Geert Van Nieuwerburg

VERKOOP

geert@donck.be

Nancy Dereyne

VERKOOP

nancy@donck.be

Magali Knockaert

VERKOOP

magali@donck.be

Claude Lambrecht

VERKOOP

claude@donck.be

Christophe Sabbe

VERKOOP

christophe@donck.be

Yves Ferla

VERKOOP

yves@donck.be

Carine Vermander

ADMINISTRATIE

sales@donck.be

Ann-Sophie Vansteenkiste

BOEKHOUDING

ann-sophie@donck.be

Peter Donck

RECEPTIE GOEDEREN

peter@donck.be

Tine Donck

AANKOOP

tine@donck.be

Joeri Donck

LOGISTIEK - PERSONEEL

joeri@donck.be

Ilse Donck

BOEKHOUDING

ilse@donck.be

Bob Donck

AANKOOP/VERKOOP

bob@donck.be

Sebastiaan Donck

VERKOOP

sebastiaan@donck.be

Toon Donck

AANKOOP/VERKOOP

toon@donck.be

Aarzel niet om onze webshop uit te proberen. Hierop bestelt u heel snel en eenvoudig.

De Azalea, één van de belangrijkste Belgische sierteeltproducten in eigen beheer.